Acasa         Inregistrare       Login

Informatii despre Companie

Recrutare

(Romania)

Telefon:
Web:

Profil Companie

operator call center Bucuresti

Job ID: 48864
Vizualizari Job: 427
Locatie: Bucuresti, BUCURESTI, Romania
Cod Postal:
Categorie Job: Alte-departamente, Customer-service-Call-Center
Tip Loc de munca: Part time
Salariu: negociabil
Postat: 2013-05-24

Descriere Job

 Angajari Bucuresti operatori call-center. Locuri de munca call-center online Bucuresti.

Recrutam OPERATORI CALL-CENTER pentru o companie din Bucuresti care comercializeaza online consumabile pentru imprimante.

Responsabilitati:
- promovarea produselor companiei
- informarea clientilor cu privire la noutatile aparute in portofoliul de produse al companiei
- inregistarea informatiilor primite in cadrul convorbirilor telefonice in sistemul informatic

Cerinte Job

 - experienta anterioara in activitati de customer service
- cunostinte ale pachetului Office
- capacitate ridicata de comunicare cu clientii
- orientare catre clienti
- dictie in comunicarea telefonica

Acasa     Antrenor personal: Valentin Bosioc     cv     Cauta CV-uri     Adauga Job     Contact   Despre noi   Parteneri   Model CV